Email : pasmand.bnd1386@gmail.com    Phone : 076-33516734

اخبار

تعداد آیتم ها در هر صفحه
اهدا درب بطری ولوازم التحریر توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس
اهدا درب بطری ولوازم التحریر توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس

به گزارش روابط عمومی سازمان ، پطرس ترابی مدیر عامل مدبریت پسماند شهرداری بندرعباس ضمن گرامیداشت روز 12 آذر به عنوان روز جهانی معلولین گفت: معلولین فعل خواستن راصرف کرده اند وبه خودباوری رسیده اند. ترابی در ادامه گفت : نگاه ویژه خداوند به این عزیزان مشهود ودر پشت سر گداشتن بسیاری از مشکلات نمایگر است گفتنی است در این دیدار مقدار قابل توجهی درب بطری جهت خرید ویلچر و 200 بسته لوازم التحریر نیز جهت استفاده دانش آموزان معلول به جامعه معلولین تقدیم شد.

12 آذر 1398
.تشکیل دوره آموزشی کمکهای اولیه در سازمان مدیریت پسماند
.تشکیل دوره آموزشی کمکهای اولیه در سازمان مدیریت پسماند

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند پطرس ترابی اعلام کرد: با دنبال تشکیل این دوره ویژه بانوان سازمان ،کلاسهای آموزشی کمکهای اولیه جهت آقایان نیزبرگزار میگردد. براساس این گزارش ترابی اعلام داشت : این دوره .......روزه با هدف کاهش خطرات در حین انجام کار، افزایش ایمنی با رعایت اصول استاندارد و کاهش حوادث و اتفاقات ناشی از بی احتیاطی یا نبودآگاهی برگزار شده است. ترابی اشاره نمود: دانستن کمکهای اولیه به منظور کمک به آسیب دیدگان ناشی از حوادثی نظیر زلزله، سقوط از کوه و تصادفات ضروری است و تنها افرادی می توانند در حوادث بلافاصله به امداد افراد مصدوم بپردازند که از این مسئله آگاه باشند و به عنوان شخص کمک کننده دارای اطلاعات کمکهای اولیه باشند و عدم آگاهی ما در مواقعی که نیاز به کمک های اولیه است ممکن است به دلیل مرگ فرد مصدوم در محل حادثه وپشیمانی به بار بیاورد، و علاوه بر این حس همنوع دوستی می تواند ما را به آموزشهای لازم در این خصوص ترغیب نماید.

13 آبان 1398
برگزاری دوره ایمنی اطفا حریق در سازمان مدیریت پسماند
برگزاری دوره ایمنی اطفا حریق در سازمان مدیریت پسماند

دوره آموزش ایمنی واطفاء حریق ویژه کارکنان سازمان مدیریت پسماند برگزار شد . به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس ؛ پطرس ترابی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس هدف از برگزاری این دوره را آشنایی کارکنان با نکات ایمنی برای جلوگیری از حوادث ناشی از اتش سوزی ، کنترل واطفاء حریق عنوان کرد .

30 مهر 1398
حضور پررنگ سازمان مدیریت پسماند با برگزاری برنامه های متنوع در جشن بزرگ روز جهانی کودک در پارک غدیر
حضور پررنگ سازمان مدیریت پسماند با برگزاری برنامه های متنوع در جشن بزرگ روز جهانی کودک در پارک غدیر

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند پطرس ترابی مدیر عامل سازمان ضمن اعلام این مطلب افزود : به مناسبت روز جهانی کودک هر ساله سازمان مدیریت پسماند برنامه های متنوعی جهت شادی و نشاط کودکان در نظر می گیرد که امسال نیز مانند سال های گذشته ضمن آموزش ، مسابقات نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع بازیافت و برنامه های مفرح دیگر اجرا شد . ترابی تصریح کرد : تقدیر از کودکان هنرمند ، برگزاری مسابقات آموزشی با موضوعات بازیافت و تفکیک ، برگزاری کارگاههای آموزشی ، اجرای طرح حامیان بازیافت و اجرای نمایش از سایر برنامه هایی است که در هفته کودک برگزار می شود . وی در پایان یادآور شد : این برنامه ها به همت واحد آموزش و روابط عمومی این سازمان در این هفته به صورت خاص اجرا خواهد شد .

17 مهر 1398