pasmandbnd پسماند بندرعباس
Email : pasmand.bnd1386@gmail.com    Phone : 076-33516734

طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم التحریر نو در بندرعباس

طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم التحریر نو در بندرعباس

طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم التحریر نو در بندرعباس

جزئیات

طرح تعویض

30 شهریور 1398به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم التحریر نو به مدت سه روز در بندرعباس اجرا می شود .
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند ،پطرس ترابی در این ارتباط اظهار کرد: سازمان مدیریت پسماندشهرداری بندرعباسبه مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید ، طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم التحریر نو را اجرا میکند.
وی افزور: طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه و کاغذهای بلااستفاده با لوازم التحریر جدید مانند دفتر، خودکار، پاک‌کن، مداد و غیره به مدت سه روز در بندرعباس اجرا می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این طرح در راستای فرهنگسازی بازیافت و تفکیک زباله‌ها انجام می‌شود، افزود: معمولا در هر خانه کتاب و دفتر کهنه و فرسوده وجود دارد و با توجه به نزدیک بودن بازگشایی مدارس، از آنجایی که دانش‌آموزان و دانشجویان به لوازم التحریر نو نیاز دارند و وسایل کهنه را دور میریزند، باید نسبت به تفکیک زباله‌ها توجه داشته باشند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه کاغذ سرمایه ملی است، اضافه کرد: برای تولید یک تن کاغذ، 17 اصله درخت بزرگ قطع می‌شود، در حالی که کاغذ قابلیت بازیافت دارد.
وی با بیان اینکه طرح تعویض کتاب و دفتر کهنه با لوازم‌التحریر از 29 شهریورماه آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت، گفت: شهروندان می‌توانند با مراجعه به 2 غرفه سازمان از این طرح استفاده و در امر بازیافت سهیم باشند.
 
آدرس ایستگاههای اطلاع رسانی و دریافت پسماند خشک ::
رسالت شمالی/ چهار راه پردیس/جنب پارک بادی/غرفه  پردیس
میدان امام خمینی/ضلع جنوبی پارک شهید دباغیان/ غرفه  دلفین
 

اخبار مرتبط